Зварювання

Зварювальні роботи будь-якої складності, від прототипів до серійного роботизованого виробництва
Наша компанія спеціалізується на виготовленні виробів з металу будь-якої складності та функціональної спрямованості за кресленнями чи ескізами замовника. Зварювальні роботи можуть бути як окремою послугою, так і одним із етапів виробничого циклу. Ми надаємо послуги зі зварювання різних металів, включаючи сталь, алюміній та нержавіючу сталь. Виконуємо якісні, міцні та довговічні зварні шви з урахуванням необхідних експлуатаційних характеристик виробу. Технологічне оснащення нашого виробництва дозволяє задовольняти будь-які потреби клієнтів – від разових проектів зварювання за індивідуальним замовленням до великосерійного роботизованого зварювання.

Зварювання TIG

Операція з використанням неплавкого вольфрамового електрода в середовищі інертного газу. Це метод зварювання плавленням металу, при якому матеріал нагрівається за рахунок електричного опору. Можна використовувати як для точкового, так і для безперервного зварювання. Ідеально підходить для зварювання алюмінію, нержавіючої сталі та інших кольорових металів. Зварювати алюміній складніше ніж сталь через його низьку температуру плавлення та високу теплопровідність. TIG дозволяє отримувати точні з'єднання підвищеної складності, якість яких гарантується ефективним інноваційним обладнанням і високим рівнем кваліфікації майстрів компанії.

MIG зварювання

Одна з найпопулярніших технологій у виробництві – напівавтоматичне зварювання. Універсальний спосіб, що полягає в тому, що зварювальна дуга і ділянки що її оплавляють, знаходяться в середовищі аргону (або іншого інертного газу), що створює захисний шар. Це дозволяє розплавленому металу не контактувати з повітрям. В результаті виходить високоякісний шов, позбавлений шлакових включень, сторонніх домішок. Застосовується для більшості різновидів сталей, кольорових металів та їх сплавів. Обладнання MIG використовує котушку з дротом, що безперервно подається. Це дозволяє з'єднувати більш довгі ділянки металу без зупинки. Зварювання MIG застосовується у ситуаціях, коли потрібна висока гнучкість та продуктивність.

Роботизоване зварювання (MIG)

Якщо ви звертаєтеся до нас з серійними замовленнями у великих обсягах, то для виконання цього завдання ми використовуємо робота-зварювальника. Описана у першому пункті методика виробництва, але застосовується до виконання великосерійних робіт з однотипними деталями. Максимально механізований технологічний цикл, що дозволяє мінімізувати втручання оператора. При цьому скорочує робочий час, необхідний для випуску всієї партії виробів зі збереженням високої якості з'єднань. Застосовується для всіх різновидів конструкційних матеріалів, у тому числі і для зварювання нержавіючої сталі та кольорових металів.

Точкове або контактне зварювання

Поширений спосіб отримання нероз'ємних з'єднань із металу, найчастіше застосовується для листових металів завтовшки до 3 мм та дозволяє отримувати корпусні або коробчасті конструкції. Роботи виконуються на спеціальному устаткуванні з широкими робочими параметрами. Контактне зварювання дозволяє отримати точкові шви з мінімальними слідами пригорання, що ідеально підходить для деталей, які вимагають порошкового покриття.

Зварювання лазером

Вузькоспеціалізований та високоточний різновид зварювальних робіт. Дозволяє отримувати надтонкий шов ювелірної якості. В ньому немає електричної дуги чи гарячого газу, лише сфокусоване імпульсне лазерне світло. Лазер виробляє енергію, необхідну для плавлення металу, за частки секунди, мінімізуючи нагрівання і підвищуючи міцність з'єднань в металі.
Наші виробничі можливості охоплюють чи не всю номенклатуру послуг сучасної металообробної галузі. Дане твердження справедливе і для зварювальних робіт, що проводяться нами. Якими б не були ваші потреби, ми впевнені, що наша команда зварювальників має достатній досвід для їх реалізації. Нам під силу будь-які завдання, включаючи нестандартні. Звертайтеся!

ГАЛЕРЕЯ
ПОРТФОЛІО

#mr_ltd_ua

Більше робіт шукайте в нашому instagram