Гідроабразивна порізка металу

Точність та чистий різ навіть при різанні дуже товстих матеріалів
Розкрій листового металу - це один з найпопулярніших процесів обробки металу, що використовується нами при виробництві незліченної кількості товарів. У нас є широкий вибір обладнання для порізки металу, включно з верстатом гідроабразивної порізки. Це дозволяє нам пропонувати безліч різних варіантів виготовлення деталей від одноразових прототипів до великосерійного виробництва.

Гідроабразивне різання

Гідроструменева установка дозволяє вирізати деталі з листових матеріалів, які неможливо обробляти іншим способом. Вплив на заготовку відбувається за рахунок водяного струменя, що змішується з абразивом та спрямовується під досить великим тиском. Таким чином, створюється ріжуча дія, здатна обробляти будь-які матеріали. Унікальність гідроабразивного різання полягає в тому, що ріжучий струмінь не викликає змін оброблюваного матеріалу через відсутність термічного впливу. Числове програмне управління дає можливість виконувати складні розрізи та обробляти метал з високою точністю. Кінцевий результат - обробка з гладкою кромкою без деформації матеріалу.
Наша команда має великий досвід у галузі проектування та виробництва виробів з металу. Ми завжди раді можливості вирішувати нові завдання, пропонуючи розумні рішення для наших клієнтів. Дозвольте нашій команді професійних інженерів реалізувати ваш проект, почавши з швидкої оцінки прямо зараз.

ГАЛЕРЕЯ
ПОРТФОЛІО

#mr_ltd_ua

Більше робіт шукайте в нашому instagram