Токарна обробка

Послуги механічної обробки металу на токарних верстатах з ЧПУ
Металеві вироби використовуються в різних сферах діяльності: будівництві; промисловості; сільському господарстві. Компанія «МР» пропонує послуги з металообробки та виготовлення виробів з металу під ключ. До каталогу наших послуг входять і токарні роботи. Сучасне обладнання з ЧПУ та злагоджена команда професіоналів дозволяють виконувати замовлення будь-якої складності. Ми завжди дбаємо про клієнтів, тому пропонуємо найкращі послуги токарної обробки в Києві.

Токарні роботи з ЧПУ

Токарна обробка металу – це процес механічної обробки циліндричних заготовок. Процес можливий лише з використанням спеціальних верстатів і додаткового обладнання — різців. У той час як фрезерування здійснюється за рахунок обертання інструменту для різання заготовки, токарна обробка вимагає обертання самої заготовки. Основною перевагою, якою володіє обробка деталей на токарному верстаті, є можливість здійснення багатьох видів операцій на одному пристрої. Перевага ЧПУ полягає у високій точності виробничого процесу та виключенні з нього людського фактору. Наші багатозадачні верстати з ЧПУ підходять як для швидкого створення прототипів, так і для серійного виробництва.
Наша компанія професійно займається виготовленням металопродукції уже 17 років. Ми не боїмося складних замовлень - часто беремо в роботу те, від чого відмовились інші компанії. Обробляємо сталь, алюміній, нержавіючу сталь та інші. Команда підприємства – кваліфіковані спеціалісти, що дозволяє забезпечити стабільно якісний результат. Зверніться до нас сьогодні, щоб отримати якісні послуги токарної обробки металу.

ГАЛЕРЕЯ
ПОРТФОЛІО

#mr_ltd_ua

Більше робіт шукайте в нашому instagram