Гнуття круглих і профільних труб

Ми спеціалізуємося на згинанні круглих та квадратних труб зі сталі, алюмінію, нержавіючої сталі, міді чи латуні
Компанія «МР» - це не тільки якісні вироби з металу на замовлення, але й окремі послуги, серед яких особливим попитом серед замовників користується послуга гнуття труб. Професійне згинання з використанням обладнання з ЧПУ дозволяє нашим майстрам виготовляти повороти з круглої труби будь-якої складності та під різним кутом. У разі необхідності, ми розробляємо прототип і пропонуємо експертну допомогу у виборі правильних матеріалів та способів обробки для досягнення ідеального результату.

Гнуття труб

Для згинання труб під певним кутом використовують два способи: гарячий і холодний. Ми пропонуємо послуги холодного гнуття. По цій технології добре піддаються обробці вироби, виготовлені із пластичних металів та сплавів. Гнуття труб цим способом можливе лише якщо діаметр труб не перевищує 100 мм. Цей вид обробки виконується вручну або за допомогою спеціальних згинальних верстатів. При згинанні круглих труб важливо не допускати вм'ятин та зменшення внутрішнього діаметру. Труби повинні мати плавні вигини по визначеному радіусу і в місцях вигину круглу форму. Наші трубозгинальні верстати дозволяють отримувати якісний згин круглої труби за кілька прокатів.
Ми використовуємо найсучасніше обладнання, яке дозволяє нам ефективно, швидко та з найкращим результатом виконувати кожен етап виготовлення виробів з металу. Щодня на протязі останніх 17 років ми виконуємо замовлення різного ступеня складності для більшості сфер промисловості. Якщо вам необхідна обробка круглої або профільної труби, звертайтеся до нас та отримуйте ідеальний результат.

ГАЛЕРЕЯ
ПОРТФОЛІО

#mr_ltd_ua

Більше робіт шукайте в нашому instagram