Зварювання нержавіючої сталі

Виготовлення зварних виробів з нержавійки на замовлення
Зварювання — важливий етап у виробництві продукції з металу. Нержавіюча сталь, завдяки своїй здатності протистояти корозії, є одним з найпоширеніших матеріалів, які використовують у різних галузях. Компанія "МР" пропонує послугу зварювання виробів з нержавіючої сталі під ключ, з використанням передових методів, що дозволяють зберегти експлуатаційні характеристики металу. Наші працівники досконало знають тонкощі роботи з хромовмісними сплавами як в теорії, так і на практиці.

Особливості зварювання

Нержавіюча сталь – матеріал, що вимагає особливого підходу, адже він може містити до 30% хрому. Це надає металу ряд характеристик, які необхідно враховувати при проведенні зварювальних робіт. Зокрема, кисень, що міститься в повітрі, призводить до вигоряння хрому, що послаблює корозійну стійкість металу в районі зварного шва. Тому зварювання нержавіючої сталі, як правило, здійснюється в середовищі захисних газів. Вибір необхідного обладнання залежить від марки та товщини металу. Для кожного сплаву використовують окрему технологію зварювання. Тільки враховуючи всі умови, можна досягти якісних результатів. Перед початком робіт місця з'єднання знежирюють та зачищають.
Зварювання нержавіючої сталі потребує необхідних знань, досвіду та наявності спеціального обладнання. Наша майстерня може забезпечити виготовлення металопродукції з використанням сучасних методів обробки. Проводиться реалізація як разових нестандартних проектів за індивідуальним замовленням, так і великосерійних партій. Ми пропонуємо нашим замовникам весь спектр послуг: від проектування та закупівлі сировини, до порошкового фарбування та відправки.

ГАЛЕРЕЯ
ПОРТФОЛІО

#mr_ltd_ua

Більше робіт шукайте в нашому instagram