Фрезерна обробка

Послуги механічної обробки металу на фрезерному ЧПУ-верстаті
Компанія «МР» пропонує послуги фрезерної обробки металу за кресленнями та ескізами замовника. На нашому підприємстві з 2005 року формувалася кваліфікована та віддана справі команда, кожен представник якої знаходиться на своєму місці. Більшість замовлень виконуються на верстататах з ЧПУ. У нас є токарні, фрезерні та багатозадачні верстати, які підходять як для швидкого створення прототипів, так і для серійного виробництва. Приймаємо замовлення на фрезерну обробку простих і складних елементів з їх попереднім проектуванням.

Фрезерна обробка з ЧПУ

Фрезерування — процес обробки металу за допомогою спеціального ріжучого інструменту — фрези. Фреза видаляє із заготовки зайвий матеріал, щоб вийшов елемент заданої форми. На відміну від токарної обробки, під час фрезерування, заготовка рухається поступально, поки фреза обертається. За допомогою фрезерної обробки із заготовки отримують деталь складної форми та геометрії. Фрезерний верстат використовують переважно для виконання складних робіт, таких як зубонарізання. Наші виробничі ділянки оснащені високотехнологічним обладнанням з ЧПУ. Пропонуємо замовникам послугу повного циклу обробки матеріалів – від проектування до нанесення захисного покриття.
Щоб гарантувати нашим клієнтам найкращий можливий продукт, ми пропонуємо послуги, які виходять за рамки простої обробки деталей. Наш інженерно-конструкторський підрозділ тримає на контролі всі замовлення. Усі деталі проходять суворий процес перевірки, щоб гарантувати, що вони відповідають всім вимогам. Ми маємо багатий досвід, яким готові поділитися з вами. Ознайомте нас зі своїм проектом, і ми допоможемо вам втілити ваші ідеї в життя.

ГАЛЕРЕЯ
ПОРТФОЛІО

#mr_ltd_ua

Більше робіт шукайте в нашому instagram