Виготовлення металоконструкцій

Розробляємо та виготовляємо надійні констукції з металу
ТОВ "МР" – компанія, що займається виготовленням виробів із металу будь-якої складності за ескізами замовника. На нашому підприємстві відбувається повний цикл обробки сталі, алюмінію та нержавіючої сталі та інших металів. Ми працюємо з клієнтами як за індивідуальними, так і великосерійними замовленнями. Власний інженерно-конструкторський підрозділ, кваліфікована та віддана своїй справі команда та парк високотехнологічного обладнання з ЧПУ забезпечують високу якість виробництва.

Конструкції з металу

Ми спеціалізуємося на проектуванні та виготовленні конструкцій з металу. Приймаємо замовлення на виробництво металоконструкцій будь-якої складності та функціональної спрямованості, таких як:
 1. Рекламні щити;
 2. Металеві каркаси;
 3. Несучі конструкції;
 4. Естакади;
 5. Різноманітні ферми;
 6. Металеві сходи;
 7. Металеві колони;
 8. Металеві балки;
 9. Металеві ригелі;
 10. Металеві опори;
 11. Щогли освітлення та відеоспостереження;
 12. Металеві огорожі.
Виробничі потужності нашої компанії дозволяють виготовляти вироби будь-якої конфігурації. Складний технологічний процес спрямовано реалізацію різних проектів, зокрема, нестандартних. Наявність власного інженерно-конструкторського підрозділу дозволяє нам пропонувати замовникам не тільки проектування та дизайн виробів з металу, а й послуги перевірки та доопрацювання креслень. Працюючи з нами, ви працюєте безпосередньо з виробником.

ГАЛЕРЕЯ
ПОРТФОЛІО

#mr_ltd_ua

Більше робіт шукайте в нашому instagram