Лазерний розкрій металу

Послуги порізки листового металу на лазерному верстаті з ЧПУ
Компанія "МР" надає послуги лазерного різання металу, пропонуючи клієнтам вигідні умови співпраці. Наші цехи оснащені сучасними верстатами з автоматизованим керуванням, завдяки чому забезпечується висока точність різання, а також можливість обробки великого обсягу матеріалу у мінімальний термін. У компанії працюють досвідчені фахівці, які досконало володіють різними технологіями обробки металів, що дозволяє надавати широкий спектр послуг, в тому числі - виготовлення прототипів.

Лазерна порізка

Лазерне різання - сучасний та ефективний спосіб обробки листового металу, при якому різ утворюється внаслідок впливу високоенергетичного світлового променя. Лазерна головка рухається по перередньо запрограмованим лініям та розсікає матеріал з високою точністю. Процес характеризується підвищеною швидкістю, економічністю та відмінною продуктивністю. Лазерні верстати з ЧПУ виключають людський фактор та дозволяють нарізати абсолютно ідентичні заготовки необхідної конфігурації з точністю до 0,05 мм, незалежно від їх кількості. Висока якість кромок - не потребує додаткової обробки. Правильне розташування елементів та тонкий різ зводять до мінімуму втрати матеріалу.
Ми пропонуємо послуги металообробки за кресленнями або індивідуальними ескізами замовника: від виготовлення штучних прототипів до серійного виробництва промислових конструкцій. Працюємо зі сталлю, алюмінієм, нержавіючою сталлю та іншими металами. Виготовляємо вироби на високому технологічному рівні з використанням верстатів з числовим програмним управлінням. Надішліть нам свої побажання вже сьогодні, щоб ми змогли в найкоротший термін втілити їх у метал!

ГАЛЕРЕЯ
ПОРТФОЛІО

#mr_ltd_ua

Більше робіт шукайте в нашому instagram