Аргонодугове зварювання

Виготовлення зварних виробів з металу на замовлення
Компанія "МР" з 2005 року надає послуги з виготовлення виробів з металу для клієнтів з різних сфер промисловості. За роки роботи сформували штат кваліфікованих зварювальників та оснастили виробничі потужності сучасним технологічним обладнанням. Виконуємо замовлення на високому професійному рівні, гарантуючи якість, яка відповідає світовим стандартам.

Зварювання аргоном

Зварювання аргоном — популярна в народі назва зварювальної технології, при якій зварювання відбувається в осередку захисного газу, найчастіше аргону. Газ виключає контакт зварюваного металу з киснем, що міститься в повітрі, запобігаючи окисненню. Інертний аргон добре підходить для цих цілей, адже він нетоксичний і відносно недорогий. Обладнання для зваррювання аргоном буває двох типів: TIG і MIG. В обох випадках апарати оснащують вольфрамовим електродом, що не плавиться. Різниця в тому, що TIG використовуються окремі присадочні прутки, а в MIG дріт подається автоматично з котушки, за що в народі цей спосіб часто називають напівавтоматом.
Ми пропонуємо послуги з виготовлення будь-яких зварних металоконструкцій з алюмінію, міді, титану, нержавіючої сталі у газовому аргоновому середовищі. Зварювальні роботи виконуються професійними та відповідальними спеціалістами з багатим досвідом роботи, що гарантує тривалий термін служби виробів.

ГАЛЕРЕЯ
ПОРТФОЛІО

#mr_ltd_ua

Більше робіт шукайте в нашому instagram